PM-digi contact-info

PM DIGI
UUTISET
TYÖPAIKAT
LINKIT
YHTEYSTIEDOT
IN ENGLISH


MYYMÄLÄVAA´AT

PAKKAUSLAITTEET
MYYMÄLÖILLE

TEOLLISUUSVAA´AT
PAINONÄYTTÖLLÄ

TEOLLISUUSVAA´AT
ETIKETTITULOSTUKSELLA

PAINONTARKISTUS/
E-MERKINTÄ

RAVENWOOD
VYÖTE-ETIKETÖINTI

ETIKETTITULOSTIMET
TEOLLISUUDELLE

EME ETIKETIN TULOSTUS
JA KIINNITYS

TUOTEHALLINTA-
OHJELMAT

ETIKETIT

TELLERMATE
RAHANKÄSITTELY



Yhteystiedot

PM DIGI (Finnvacum Oy Ab)
Kraputie 4–6, 00890 Helsinki

Y-tunnus 02245204

Puhelin 09 278 6250

Huoltokutsut ja varaosatilaukset:
Puh 0207 590959 (suora) tai 09 2786 250 (keskus)
huolto@pmdigi.fi

Sähköpostit:
Myynti:info@pmdigi.fi
Huolto:huolto@pmdigi.fi
Laskut:talous@pmdigi.fi
Painoaineistot:aineisto@pmdigi.fi

Laite- ja tarviketilaukset

Puh 0207 590950 (suora)  tai 09 278 6250 (keskus)
Sähköposti: info@pmdigi.fii


Myynti ja neuvonta

Puh 0207 590950 (suora)  tai 09 278 6250 (keskus)
Esa Koivisto
Puh 050-4140554
sähköposti:esa.koivisto@pmdigi.fi
Taisto Kähö
Puh 046-8510496
sähköposti: taisto.kaho@pmdigi.fi


Tekninen tuki

Jari Seppälä
Huoltopäällikkö, projektit
Puh 040-5403279
sähköposti:jari.seppala@pmdigi.fi
Janne Isotalo
Järjestelmäasiantuntija
Puh 050-5733753
sähköposti:janne.isotalo@pmdigi.fi
Harri Päivärinta
Teollisuuden laitteet ja verkkotuki
Puh 050-3722446
sähköposti:harri.paivarinta@pmdigi.fi
Ahti Lamppu
Pakkauskoneet, myymälävaa´at, painontarkistusvaa´at
Puh 0400-840104
sähköposti: ahti.lamppu@pmdigi.fi
Hannu Perttunen
Pakkauskoneet ja teollisuuden laitteet
Puh 040-5450895
sähköposti:hannu.perttunen@pmdigi.fi




Talous ja hallinto

Stefan Kämpe
Finnvacum Oy
puh 040-5273 575
sähköposti:stefan.kampe@finnvacum.fi




logot
osoite